PORTAL POMYSŁÓW

 1. środa, 9 maja 2018

  Industry Lab

  Akcelerator INDUSTRYLAB – Od maja 2017r. do marca 2018r. Fundacja była aktywnym Partnerem wspierającym projekt akceleracyjny DGAS.A. Sukcesem Projektu jest nawiązanie współpracy pomiędzy dużym przedsiębiorstwem H. Cegielski Poznań S.A. z siedziba w Poznaniu a 22 startupami z całej Polski. Trzymamy kciuki aby relacje okazały się trwałe i  korzystne dla wszystkich Stron.

 2. poniedziałek, 22 kwietnia 2013

  Partnerzy Wspierający Inkubowane Pomysły

   

   

   

 3. wtorek, 5 kwietnia 2011

  Portal Pomysłów Wielkich Jutra jest przedsięwzięciem realizowanym przez Fundację „Wspieramy Wielkich Jutra” w partnerstwie z firmą DGA S.A., pełniącą rolę Patrona merytorycznego. Celem priorytetowym Portalu jest aktywne wspieranie młodej przedsiębiorczości.

  Portal Pomysłów adresowany jest do studentów i absolwentów do 30 roku życia, chcących rozpocząć innowacyjny biznes na bazie własnego pomysłu, jak i do innowacyjnych firm, działających na rynku nie dłużej niż 12 miesięcy. Czekamy na ludzi, którym nie brakuje silnej motywacji i determinacji w dążeniu do celu, zaangażowanych i ambitnych, potrafiących maksymalnie wykorzystać pojawiające się szanse.

  Dla nas wsparcie w tworzeniu nowych biznesów jest pasją samą w sobie. Inwestujemy w twórcze pomysły, innowacyjne inicjatywy rynkowe, niekonwencjonalne przedsięwzięcia. Poszukujemy inwestycji z potencjałem, najlepiej nie funkcjonujących jeszcze na polskim rynku, jednak możliwie mocno osadzonych w realiach gospodarki. Pozyskujemy godnych zaufania Inwestorów, z bogatym doświadczeniem, wiedzą oraz solidnym kapitałem, w pełni świadomych konsekwencji podjęcia ryzyka, czerpiących satysfakcję i przyjemność z procesu kreowania nowych przedsięwzięć. Działamy w oparciu o zasady partnerstwa, z zachowaniem najwyższej poufności i bezpieczeństwa informacji.

  Wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie Portalu www.portalpomyslow.pl (przy jednoczesnej akceptacji Regulaminu oraz Umowy o Zachowaniu Poufności) jest szansą na zaprezentowanie siebie i swojego pomysłu oraz rozpoczęcie ścieżki pozyskania wsparcia do dalszego rozwoju. Drogą do sukcesu jest sześcioetapowa ścieżka Uczestnika. Korzyści są ogromne. Portal oferuje nie tylko wsparcie finansowe niezbędne do zrealizowania nowatorskiego Pomysłu na Biznes lub dalszego rozwoju Firmy – w zamian za % udział Inwestora w przedsięwzięciu, ale także wsparcie merytoryczne i doradcze oraz szybkie „wejście” na rynek. Pomysły na Biznes oraz potencjał rozwoju Firm zgłoszonych do projektu oceniane są zarówno przez zespół ekspertów kluczowych, z bogatym doświadczeniem zawodowym oraz nabytą przez lata wiedzą, jak i przez ekspertów branżowych, dobieranych indywidualnie, w zależności od tematyki zgłaszanego przedsięwzięcia.

  Portal Pomysłów Wielkich Jutra to projekt, który, mamy nadzieję – będzie dla wielu inspiracją do kreowania twórczych Pomysłów na Biznes oraz obudzi uśpiony dotąd potencjał młodych, innowacyjnych Firm na rynku.